Specjalista ds. Sprzedaży B2B (Account Manager)

Lokalizacja: Opole

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi doradcze i wdraża rozwiązania IT w ochronie środowiska. Współpracujemy z klientami sektora administracji i sektora przedsiębiorstw. Nasze oferty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, dzięki czemu będziesz mieć wpływ na projekt, który zostanie zrealizowany dla Klienta.
Zespół, który chce Cię zaprosić na swój pokład na co dzień współpracuje z Klientami sektora administracji, to głównie urzędy miast, powiatów i gmin. Tworzymy dedykowane rozwiązania i produkty IT. Podsumowując - rozwijamy się i w związku z tym poszukujemy osoby, która potrafi budować długofalowe relacje, jest nastawiona na cele, lubi pracować zespołowo i która rozwinie sprzedaż również dla nowych Klientów.

Zadania, które chcemy Ci powierzyć:

• nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami (jednostki samorządu terytorialnego JST)
• tworzenie oferty dla Klienta, spotkania z Klientami oraz negocjowanie warunków handlowych
• współtworzenie z Klientem dedykowanych rozwiązań w oparciu o analizę jego potrzeb
• identyfikowanie nowych szans rozwojowych na rynku
• dbanie o portfel przypisanych klientów i prowadzenie aktywnych działań z tymi Klientami
• docelowo koordynowanie działaniami sprzedażowymi

To spowoduje, że się wyróżnisz:

• doświadczenie w sprzedaży B2B
• otwartość, komunikatywność oraz łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji
• prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych
• wykształcenie wyższe w kierunku ochrony środowiska lub w kierunku zw. z technologiami IT
• proaktywne podejście do zadań, umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Do Twoich dodatkowych atutów możesz zaliczyć:

• znajomość zagadnień ochrony środowiska i /lub doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT
• doświadczenie we współpracy z administracją publiczną (JST)

Co dla Ciebie:

• umowa o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
• wynagrodzenia płatne na czas
• dodatki: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia
• dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów nie tylko w ochronie środowiska
• niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych
• imprezy firmowe z atrakcjami
• dogodna lokalizacja biura w centrum Opola
• obecnie pracujemy w systemie hybrydowym – w biurze i w domu
• możliwość korzystania z elastycznych rozwiązań w systemie pracy
• w biurze dostępna jest nielimitowana kawa z ekspresu, jeżeli będziesz potrzebować dodania sobie energii
• dla fanów jazdy na rowerze firmowy parking rowerowy

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV na adres rekrutacja@atmoterm.pl
W tytule wiadomości wpisz: AM_ADM - Imię i Nazwisko.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
• „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.
Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4. Pana/Pani dane osobowe:
1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji
Informujemy, że ma Pani/Pan:
1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.
Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

Dodano dnia: 27-10-2021

ATMOTERM S.A.

Zobacz wszystkie oferty ATMOTERM S.A.