business analyst

Lokalizacja: Cały kraj

Dla naszego klienta - software house działającego w branży e-commerce poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać swoje kompetencje w zakresie analizy biznesowej.

oferujemy
- umowę o pracę lub B2B
- wynagrodzenie uzależnione od kompetencji (w przedziale 7000 - 15000 pln brutto)
- pracę zdalną (sporadyczne wizyty w biurze w Gliwicach lub Wrocławiu)
- prywatna opieka medyczna, zajęcia z j. angielskiego Multisport, ubezpieczenie
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach, szkoleniach czy konferencjach
- dostęp do biblioteki
- pracę w nowoczesnych technologiach, dynamicznych projektach z obszaru e-commerce

zadania
- pozyskiwanie wymagań biznesowych od klienta
- koordynacja prac w projekcie, analiza zależności
- koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi
- wspieranie Product Ownera (zarządzanie backlogiem, priorytetyzacja zadań)
- samodzielna praca

oczekujemy
- doświadczenia w pracy w metodyce Agile jako scrum master lub Product Owner
- umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
- znajomość technik prowadzenia warsztatów z klientami (pozyskiwania wymagań, projektowania systemów od podstawę)
- znajomości Google Analytics
- dobrej znajomości j. angielskiego
- doświadczenia w projektach UI/UX
- wiedzy technicznej umożliwiającej swobodną współpracę z teamem technicznym (programiści, testerzy, architekci)
- znajomości lub zainteresowania branżą e-commerce

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 03-11-2021

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o