Konsultant IT Service Desk

Lokalizacja: Warszawa / Pruszków

Szczegóły oferty:

Zadania:

• Wsparcie techniczne użytkowników,
• Zarządzanie incydentami i problemami w systemie ticketowym,
• Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych,
• Uzupełnianie bazy wiedzy oraz dokumentacji technicznej oraz działanie przestrzegając obowiązujących procedur i instrukcji,
• Przekazywanie zadań, których zakres kompetencyjnych wykracza poza pierwszą linię, wsparcia do Zespołu Utrzymania ze stosownym opisem przeprowadzonej wstępnej analizy.

Wymagania:

• Minimum 1 rok doświadczenia jako Helpdesk/Wsparcie techniczne użytkowników,
• Wykształcenie informatyczne (lub w trakcie studiów),
• Znajomość Windows Server,
• Umiejętność zarządzania uprawnieniami w usłudze Active Directory,
• Znajomość metodyki ITIL,
• Znajomość usługi Microsoft Exchange,
• Znajomość pracy w oparciu o system ticketowy,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
• Znajomość protokołów TCP/IP i architektury sieciowej.
• Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

• Długoterminową współpracę,
• Możliwość certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych,
• Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B,
• Nowe przestrzenne biuro,
• Rodzinną atmosferę, doskonała kawę i świeże owoce,
• Pracę w godzinach 9 - 17 + płatne zdalne dyżury,
• Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
• Współfinansowanie karty Multisport,
• Udział w startach drużyny kolarskiej MTB lub brydżowej.

Dodano dnia: 23-11-2021

ESKOM

Zobacz wszystkie oferty ESKOM