Fullstack .Net Developer (Angular)|zdalnie| do 28 k B2B

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Zadania:
-Rozwój i automatyzacja deploymentu aplikacji (CI+CD) oraz infrastruktury w chmurze Azure
-Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
-Aktywne utrzymywanie wiki projektowej w zakresie dokumentacji technicznej

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość ASP.NET Core 3+, Entity Framework Core
-Dobra znajomość Angulara
-Znajomość z zakresu konfiguracji, utrzymywania infrastruktury w formie kodu i automatyzacji deploymentu zasobów z chmurze Microsoft Azure (App Services, Application insights, API Management, Azure AD + OpenID, Azure Storage SAS tokens)
-Umiejętności z zakresu konfiguracji pipeline’ów CI+CD w Azure DevOps
-Bardzo dobra praktyczna znajomość projektowania REST API

Możesz liczyć na:
-Dbanie o Twoją kondycję i zdrowie dzięki karcie Multisport i opiece medycznej Allianz
-Pracę gdzie i kiedy chcesz – 100% zdalną, hybrydową czy biurową (Warszawa i Wrocław)
-Ciekawe i różnorodne projekty

Aplikuj: https://humansupport.pl/pl/oferta-pracy/?id=248

Dodano dnia: 24-11-2021

Human Support IT

Zobacz wszystkie oferty Human Support IT