DevOps Enginner |Azure|zdalnie | do 27k netto B2B

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
• Tworzenie skonteneryzowanej, zautomatyzowanej platformę aplikacji
• Organizowanie i zarządzanie systemem Linux/Windows i chmurą
• Integracja platformy kontenerowej z CI/CD
• Utrzymanie i dalszy rozwój istniejących systemów
• Wdrażanie, automatyczne uruchamianie testów, tworzenie notatek do wydania, skrypty itp.

Wymagania:
• Ponad 4 lata doświadczenia w DevOps
• Doświadczenie z Dockerem, kontenerami (Kubernetes)
• C# , PowerShell/Bash
• Doświadczenie z platformą cloud (najlepiej z Microsoft Azure)
• Doświadczenie z Jenkinsem

Dodano dnia: 24-11-2021

Human Support IT

Zobacz wszystkie oferty Human Support IT