iCS Helpdesk Technician

Lokalizacja: Kleszczów

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży kosmetycznej współpracująca z klientami z całego świata poszukuje:
zmotywowanych i dobrze zorganizowanych Kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTY WSPARCIA IT / HELPDESK IT
Miejsce pracy: Kleszczów

Gwarantujemy:
· Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę),
· Stabilne zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji,
· Wsparcie zespołu i dobrą pracy,
· Pracę w systemie 1-zmianowym,
· Możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej firmie.

Zadania na stanowisku:
· Utrzymanie i wsparcie systemów informatycznych,
· Rozwiązywanie problemów (pierwsza linia wsparcia) użytkowników,
· Konserwacja sprzętu w hali produkcyjnej (komputery, skanery, drukarki i inne),
· Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w związku z prowadzonymi działaniami,
· Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

Wymagania:
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
· Swoboda w porozumiewaniu się w języku angielskim,
· Umiejętność analizy danych i samodzielnego rozwiązywania problemów,
· Inicjatywa i elastyczność w działaniu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (w.czajka@flexidea.pl). Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych dla celów obsługi procesu rekrutacji jest FLEXIDEA Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 73/1/1a. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej FLEXIDEA Sp. z o.o. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem mailowym wskazanym na stronie internetowej FLEXIDEA Sp. z o.o..

Dodano dnia: 24-11-2021

Flexidea

Zobacz wszystkie oferty Flexidea