MŁODSZY INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SIEM/ SOC

Lokalizacja: Wrocław

WROCŁAW
praca hybrydowa
Umowa o pracę na pełen etat
Wynagrodzenie 9000 – 12000 pln brutto

Nasz Klient to jedna z największych linii lotniczych

ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO:

• Pomoc w ustaleniach źródeł błędów
• Sporządzanie dokumentacji zarówno na poziomie technicznym, jak i wykonawczym, którą można wykorzystać do poprawy ogólnego stanu bezpieczeństwa

WYMAGANIA:

Znajomość narzędzi do analizy dużych zbiorów danych SIEM oraz  ELK, Graylog, Splunk, Symantec, FireEye, AlienVaul
Znajomość Angielskiego na poziomie B2

Zachęcamy do wysłania CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem: JUNIOR SIEM/SOC -WROCŁAW

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Dodano dnia: 26-11-2021

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions