Tester

Lokalizacja: Warszawa

Szukamy Testera, który zasili nasz zespół. Nie oczekujemy dużego doświadczenia w branży (min. 0,5 roku doświadczenia), wystarczy nam, że potrafisz myśleć analitycznie i jesteś komunikatywny/a. Całej reszty jesteśmy w stanie Cię nauczyć.

Stawka (B2B): do 45 zł/h netto
Tryb pracy: hybrydowy

Mile widziane: znajomość SQL, Jira, SoapUI.

Opis projektu: Projekt wewnętrzny, realizowany dla jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce. Property to największy moduł w systemie sprzedażowym eAgent, gdzie obsługujemy kompleksowo ubezpieczenia.

Zespół: 36-osobowy (PM, Java Developerzy, Analitycy, 4 Testerów).

Obowiązki:
Testowanie nowych produktów oraz zmian w funkcjonalnościach.
Testowanie web services za pomocą SoapUI.
Pisanie przypadków testowych.
Kontakt z klientem oraz zespołem developerskim.
Wdrożenia aplikacji na środowiska testowe.
Współtworzenie dokumentacji systemu.

Dodano dnia: 29-11-2021

Decerto

Zobacz wszystkie oferty Decerto