Senior Java Developer/ Architekt

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

O PROJEKCIE
Zespół: 6 Java Developerów, Analityków, 2testerów, Kierownik Projektu i Właściciel Produktu.

W obszarze szkód funkcjonuje równolegle zespół rozwojowo-utrzymaniowy ze specjalistami dziedzinowymi (2 Deweloperów PLSQL,2 Analityków,2 Deweloperów JAVA, 2 testerów,1 koordynator testów).

Projekt: Projekt zewnętrzny dla firmy ubezpieczeniowej. Praca w obszarze rozwoju systemów szkodowych. Celem jest zbudowanie narzędzia dla klienta oraz backoffice’u do zgłaszania szkód oraz samo likwidacji. Zbudowane są już fronty dla klienta, w tej chwili zespół przygotowuje się do wytworzenia komponentu orkiestrującego procesy notyfikacji i likwidacji oraz przygotowuje analizy do pierwszych formularzy www.

Rozkład pracy: 70% rozwój 30% utrzymanie

Wiodące technologie: Aplikacja budowana jest od podstaw w oparciu o architekturę hexagonalną z wykorzystaniem najnowszych wersji sprawdzonych technologii jak Angular 12, Spring Boot, Java Coretto oraz Oracle, Spring MVC, Spring Data, Spring WS, Spring JDBC, Spring Websocket, Spring Security, Hibernate, Tomcat Embedded @ Spring, Spring Web Flow, Vue.

Start: ASAP

Stawka: do 130 zł/h netto (B2B)
Tryb pracy: zdalnie (do odwołania, ok. 2x w miesiącu spotkania w biurze w Warszawie).

ZADANIA
- Projektowanie (architektura) oraz implementacja zmian (kodu).
- Analiza wymagań i wykonalności prac, określanie pracochłonności.
- Rewizja kodu.
- Współpraca z zespołem Architektów, Analityków, Deweloperów, QA, DBA oraz DevOps.
- Aktualizacja dokumentacji technicznej (Enterprise Architect).

KOMPETENCJE
- Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Bardzo dobra znajomość JAVA 11, Spring Boot, Angular 12.
- Znajomość architektury heksagonalnej (porty i interfejsy).
- Znajomość zespołowego rozwoju aplikacji (delegowanie zadań, wersjonowanie, techniki zwinne).
- Znajomość języka angielskiego (najbliższy zespół oraz biznes posługuje się językiem polskim, ale korzystamy często z usług anglojęzycznych dostawców).

Dodano dnia: 30-11-2021

Decerto

Zobacz wszystkie oferty Decerto