Senior .NET Developer

Lokalizacja: Katowice

Jesteś doświadczonym .NETowcem? Dołącz do naszego wewnętrznego zespołu!
Zaaplikuj, a chętnie opowiemy Ci więcej!

Twój zakres obowiązków:
- projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii .NET 6, ASP.NET Core 6, Angular
- praca z chmurą (Microsoft Azure - App Services, ServiceBus, Redis, Azure Functions, AppInsights, CosmosDB)
- programowanie logiki biznesowej i aplikacyjnej w rozproszonej architekturze
- programowanie warstwy dostępu do danych w oparciu o Entity Framework Core i Azure SQL
- praca w Visual Studio 2022
- będziesz mieć dostęp do narzędzi wspomagających pracę (Resharper, CodeMaid, SonarQube)
- Code review
- współpraca z zespołem analityków biznesowych, testerów i project managerów

Nasze wymagania:
- minimum 5-letnie doświadczenie w developmencie komercyjnych rozwiązań w oparciu o technologię .NET
- zaawansowana znajomość .NET (w tym ASP.NET Core) i C#
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server) oraz ORM Entity Framework Core
- doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych
- umiejętność pracy z GIT

Mile widziane:
- znajomość frameworka Angular
- znajmość technologii Xamarin

Oferujemy:
- dowolną formę zatrudnienia (B2B, UOP)
- możliwość pracy hybrydowej
- czas na Twój rozwój
- wymianę wiedzy technicznej w firmie
- prywatną opiekę medyczną

Dodano dnia: 01-12-2021

LIBRATEAM

Zobacz wszystkie oferty LIBRATEAM