Starszy Specjalista ds. HelpDesk

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Polski Holding Obronny sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska zadania:

• Monitorowania poprawności działania stacji roboczych oraz fizycznych elementów sieci komputerowej,
• Prowadzenia ewidencji sprzętu komputerowego,
• Zarządzanie kontami użytkowników w AD,
• Prowadzenia serwisu sprzętu i oprogramowania biurowego oraz opieki nad aktywnymi/pasywnymi elementami sieci komputerowej firmy,
• Wsparcie użytkowników oraz prowadzenia instruktaży pracowników w zakresie obsługi stacji roboczych oraz aplikacji biurowych oraz bankowości elektronicznej,
• Wsparcie użytkowników mobilnych (poza centralą i na terenie kraju),
• Obsługa telefonii komórkowej i stacjonarnej,
• Współpraca z dostawcami sprzętu, urządzeń i oprogramowania,
• Administrowania środowiskiem poczty elektronicznej w wyznaczonych sektorach,
• Utrzymanie baz danych pomocniczych zainstalowanych na serwerach przedsiębiorstwa, w tym instalowania, aktualizacji i wsparcie użytkowników,
Wymagania:

• samodzielność,
• min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wykształcenie wyższe,
• praktyczna znajomość branży IT,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność strategicznego myślenia,
• pożądana znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,
• możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
• pracę w profesjonalnym zespole.

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@pho.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Holding Obronny sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Dodano dnia: 07-12-2021

Polski Holding Obronny

Zobacz wszystkie oferty Polski Holding Obronny