Web developer w sklepie internetowym

Lokalizacja: Wrzawy

Poszukujemy Web developera do pracy w sklepie internetowym z częściami do maszyn budowlanych (www.czesci-sojka.pl)

Do zadań Web Developera należało będzie kompleksowe wprowadzanie poprawek i zmian w naszych serwisach WWW usprawniających pracę poszczególnych działów firmy.

Chcemy związać się z ambitną osobą, która będzie miała realny wpływ na współtworzenie i rozwój naszej firmy.

Obiecujemy pracę w zgranym i bardzo kreatywnym zespole, przy projektach mających na celu poprawę UX naszych klientów

Twój zakres obowiązków:

- wprowadzanie zmian i poprawek w naszych sklepach internetowych opartych na platformie SaaS (Idosell), która jest najszybciej rozwijającą się platformą w Europie.

- optymalizacja kodu

- rozbudowa naszej aplikacji webowej (autorski CRM) opartej na skryptach API

- wprowadzanie zmian okolicznościowych w szablonie sklepu ( promocje, wyprzedaże, oferty specjalne itp.)

Nasze wymagania :

- znajomość HTML 5

- znajomość CSS 3.0

- znajomość JavaScript, jQuery

- obsługa skryptów API

- znajomość XSLT 1.0 oraz XML będzie dodatkowym atutem

- znajomość pakietu ADOBE do tworzenia grafik będzie dodatkowym atutem

Nie wymagamy doświadczenia w pracy. Do dyspozycji mamy także support platformy IdoSell gdzie specjaliści z działu Development pomogą wdrożyć wszelakie zmiany w szablonie.

Co oferujemy:

- pracę w kreatywnym i przyjaznym środowisku

- duży zakres samodzielności i otwartości na Twoje inicjatywy oraz pomysły

- możliwość realnego wpływu na każdy etap procesu i rozwój całej firmy

- ubezpieczenie grupowe

- kawa, herbata, napoje, słodkości do bólu

Wynagrodzenie :

pełny etat (4280 – 8000 zł brutto). W zależności od doświadczenia i posiadanych zdolności.

Dodano dnia: 08-12-2021

FHU SOJKA

Zobacz wszystkie oferty FHU SOJKA