PROGRAMISTA SYSTEMOWY (ON SITE/REMOTE)

Lokalizacja: Kraków

Do zespołu odpowiedzialnego za rozwój infrastruktury IT w obszarze usług hostingowych poszukujemy Programisty Systemowego. Linux to Twoja codzienność i programujesz w Python/ Perl? Ciebie szukamy!

Oferujemy:

- pracę w przyjaznej atmosferze
- wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
- wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
- umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
- udział w konferencjach szkoleniach
- możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
- pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
- komfortową lokalizację biura w Krakowie lub możliwość pracy zdalnej.

Jeśli:

- posiadasz dobrą znajomość systemu Linux
- masz doświadczenie w budowie i utrzymywaniu systemów back-end’owych
- masz doświadczenie w programowaniu w Python /Perl
- znasz GIT, Bash
- posiadasz znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)

Atutem będzie:

- doświadczenie w debuggowaniu aplikacji napisanych w języku C, C++
- dowiadczenie przy złożonych i rozproszonych systemach
Pisz do Nas!

Obowiązki:

- rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux.
- projektowanie architektury systemów i aplikacji
- rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów
- praca z technologiami: OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM .

Dodano dnia: 13-12-2021

Infastage sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Infastage sp. z o.o.