INŻYNIER SYSTEMOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ KUBERNETESA

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

OFERUJEMY:

- pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
- wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
- wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
- umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
- stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
- możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
- zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
- komfortową lokalizację biura w Czyżynach lub możliwość pracy zdalnej

PROFIL KANDYDATA

- posiadasz doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps oraz interesujesz się systemami backend’owymi
- masz dobrą znajomości systemu Linux
- posiadasz bardzo dobrą znajomość oprogramowania do zastosowań chmurowych Kubernetes ( Wdrażanie, monitoring, automatyzacja, deployment
usług opartych o k8)
- masz doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
- posiadasz analityczny umysł i z łatwością rozwiązujesz skomplikowane zadania
- znasz zagadnienia sieciowe (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
- potrafisz programować w Python/Perl
- masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

- administracja serwerami Linux
- rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
- projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
- praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP,
Couchbase, LXC, KVM
- dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Dodano dnia: 13-12-2021

Infastage sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Infastage sp. z o.o.