TESTER OPROGRAMOWANIA

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Oferujemy:

- pracę w przyjaznej atmosferze
- profesjonalne wdrożenie do pracy
- umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
- stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
- możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
- pakiet atrakcyjnych benefitów

Oczekiwania:

- znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania
- doświadczenie w tworzeniu/utrzymywaniu testów automatycznych (WebDriver)
- znajomość języka Java
- umiejętność planowania testów
- doświadczenie w realizacji manualnych testów
- znajomość GIT, Junit, HTML, Xpath
- Dodatkowym atutem będzie: znajomość SQL, Bash, Curl, doświadczenie z narzędziami CI (Jenkins), znajomość zagadnień związanych z -
bezpieczeństwem
- Kandydat powinien posiadać umiejętność wykonywania testów automatyzujących, nie tylko manualnych. Powinien mieć 1-2 doswiadczenia i znać
dobrze Java i Selenium.

Zadania:

- przygotowywanie przypadków testowych i planowanie testów
- dbanie o dobre praktyki testowania (optymalizacja testów, jakość kodu, code review)
- wykonywanie testów manualnych i automatycznych
- udział w analizie wymagań
- analiza i raportowanie wykrytych błędów
- przegląd raportów generowanych przez aplikacje
- współpraca z zespołem

Dodano dnia: 13-12-2021

Infastage sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Infastage sp. z o.o.