Tester w obszarze AI/ML

Lokalizacja: Lublin

Jeśli chcesz rozwijać lub rozpocząć swoją karierę w obszarze testów i utrzymania jakości w systemach IT to świetnie trafiłeś!

W Comarch Loyalty Marketing Cloud będziesz miał do czynienia z szerokim spektrum zaawansowanych aplikacji, od backoffice’owych narzędzi dla marketerów które wymieniają między sobą tonę informacji (REST API, Kafka) przez analitykę i modele oparte o sztuczną inteligencję czy webowe i mobilne aplikacje dla klientów.

Jako zespół musimy sprawić, żeby cały ekosystem był bezpieczny, działał perfekcyjnie i żeby żaden bug nie przedostał się na środowiska naszych klientów. W zależności od Twojego poziomu zaawansowania i obranej ścieżki rozwoju możesz nam pomagać w automatyzacji testów z wykorzystaniem frameworka REST Assured i Javy oraz Cypress z JavaScript lub manualnym testowaniu aplikacji i ścieżek użytkowników.

Posiadasz zdolności analityczne oraz jesteś osobą spostrzegawczą? Zależy Ci na pracy ze specjalistami oraz w najnowszych technologiach? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj teraz!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci ostatnich lat)
Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
Dodatkowym atutem będzie znajomość: Kubernetes (w zakresie przeglądania logów i wyciągania odpowiednich danych), Java EE8, Java Script, SQL, REST Assured, Cypress, Postman, Jmeter, Gitlab, Jira
W zależności od obranej ścieżki:
Znajomość narzędzi do zarządzania testami i tworzenia scenariuszy testowych
Znajomość i obsługa narzędzi wspomagających testy automatyczne
Umiejętność pracy w zespole
Dokładność w działaniu

TWOJE ZADANIA

Przygotowywanie scenariuszy testowych i wykonywanie testów manualnych / przygotowywanie skryptów i automatyzacja scenariuszy testowych
Raportowanie defektów
Weryfikacja zgłoszeń
Raportowanie prac do Test Lead danego projektu

DLA CIEBIE

Nowoczesne technologie które będą się rozwijały jeszcze wiele lat – inwestujesz w siebie i swój rozwój na lata
Szansa nauki od najlepszych – Comarch to mix doświadczenia i młodości, mamy specjalistów od których można się wiele nauczyć. Ale wierzymy, że będziemy się też uczyć od Ciebie!
Globalny lider na rynku rozwiązań marketingowych dla dużych korporacji – rozwiązania które będziesz współtworzyć są wykorzystywane przez największe firmy na świecie
Dofinansowanie do szkoleń
Umowa o pracę która daje stabilność i szereg korzyści
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Brak dress codu
Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
Elastyczne godziny pracy
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Aplikowanie przez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/tester-w-obszarze-ai-ml/

Dodano dnia: 28-12-2021

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.