Backend Developer

Lokalizacja: Poznań

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą
o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza
w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Obecnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy w Bolechowie-Osiedlu k/Poznania na stanowisko:

(Dział Autobusowych Systemów Informatycznych)
Twój zakres obowiązków:
• tworzenie oraz rozwijanie systemu Oneline – autorskiego systemu zdalnego monitoringu i zarządzania flotą pojazdów klienta,
• tworzenie oraz implementowanie nowych funkcjonalności dla naszego systemu,
• integracja z zewnętrznymi systemami naszych klientów,
• analiza i ocena występujących incydentów,
• optymalizacja narzędzi i procesów wykorzystywanych w organizacji.

Nasze wymagania
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• doświadczenie na stanowiskach programisty poparte udziałem w konkretnych projektach,
• co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z technologiami: Node.js - TypeScript - NestJS, - MQTT,
• mile widziana znajomość języków Python, PHP oraz doświadczenie w pracy z bazami danych typu NoSQL,
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 - współpraca z zagranicznymi klientami,
• umiejętności analitycznego myślenia, zrozumienia potrzeb klienta i kreatywnego podejścia do stawianych problemów,
• doświadczenie projektowe w obszarze wdrożeń systemów informatycznych będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
• koncentrację na jednym projekcie i jego rozwoju,
• realny wpływ na wybór narzędzi i technologii,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,
• możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego,
• dofinansowanie do wakacji, premię gwiazdkową, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny.

Zapraszamy do aplikowania pod linkiem:

Dodano dnia: 28-12-2021

Solaris Bus & Coach

Zobacz wszystkie oferty Solaris Bus & Coach