Fullstack PHP Developer

Lokalizacja: Warszawa

Dla Klienta z branży e-commerce, poszukujemy Fullstack PHP Developera ze znajomością Javascript. Firma powstała w 2009 roku, a w swojej ofercie produktów posiada hulajnogi, rowery BMX, deskorolki. Dodatkowo, oprócz sprzętów sportowych, firma posiada kryty skatepark, na którym organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Zakres obowiązków:
Rozwój i utrzymanie sklepów już istniejących
Tworzenie nowych funkcjonalności
Aktualizacja stron i sklepów
Współpraca z Designerem i innymi członkami zespołu

Wymagania:
Znajomość języków: PHP, JavaScript, HTML, CSS
Znajomość Symfony lub Laravel
Przynajmniej podstawowa znajomość środowiska Linux
Podstawowa znajomość Git
Znajomość baz danych MySQL

Mile widziane:
Znajomość dobrych technik programowania (SOLID) i wzorców projektowych
Znajomość dowolnego frameworku Front-End, najlepiej Vue.js
Znajomość sieci
Doświadczenie w branży e-commerce

Oferujemy:
Umowę o pracę lub B2B
Elastyczne godziny pracy
Duży wpływ na rozwój firmy

Dodano dnia: 04-01-2022

Talent Place Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Talent Place Sp. z o.o.