.NET Developer

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Twoje zadania:

- Tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących

- Tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych)

- Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu Web API, integracji z warstwą prezentacji, pomoc w automatyzacji procesów budowania oraz wdrożenia aplikacji (CI/CD)

- Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych

- Dokumentowanie prac programistycznych

Wymagane kwalifikacje:

- Doświadczenie w .NET Core

- Doświadczenie w chmurze publicznej (AWS lub Azure)

- Znajomość baz danych

- Doświadczenie w systemach rozproszonych oraz szynach danych

- Doświadczenie w pisaniu asynchronicznego kodu

- Doświadczenie w pisaniu testów

- Dobra znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa aplikacji, autentykacji oraz autoryzacji użytkowników

- Doświadczenie w API Discovery

- Znajomość narzędzi CI/CD

- Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej projektowanego oprogramowania

Dodatkowo:

- Znajomość Dockera/Kubernetes

- Doświadczenie z IaaC

- Znajomość protokołów OAuth 2.0 i OpenId Connect

Dodano dnia: 14-01-2022

Human Support IT

Zobacz wszystkie oferty Human Support IT