Konstruktor Elektronik Układów Cyfrowych i Analogowych

Lokalizacja: Warszawa

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Nazwa Stanowiska: Konstruktor Elektronik Układów Cyfrowych i Analogowych

Informacje o projekcie: Jesteśmy zespołem badawczo-rozwojowym opracowującym rodzinę głowic optoelektronicznych dla rakiet sterowanych w ramach projektu NCBiR (https://pcosa.com.pl/pl/seeker/). Aktualnie poszukujemy konstruktora układów elektronicznych, który mógłby wesprzeć zespół przy projektowaniu modułów elektronicznych rozwijanych w ramach projektu.

Technologie których używamy: Altium Designer

System Operacyjny: Windows

Codzienne zadania:
+ Projektujesz układy elektroniczne stanowi,ace część złożonych urządzeń mechatronicznych,
+ Uruchamiasz zaprojektowane i wyprodukowane układy elektroniczne,
+ Wypracowujesz rozwiązania techniczne w interdyscyplinarnym zespole programistów
+ Współtworzysz dokumentację techniczną umożliwiającą produkcję urządzeń,
+ Poznajesz nowe narzędzia i technologie oraz dzielisz się tą wiedzą z członkami zespołu.

Nasze Wymagania:
+ Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne),
+ Pragmatyczne rozwiązywanie problemów projektowych związanych z elektroniką analogową i cyfrową,
+ Umiejętność projektowania schematów elektronicznych lub PCB,
+ Umiejętność pracy ze sprzętem pomiarowo kontrolnym: oscyloskopy, multimetry, analizatory stanów logicznych, analizatory widma itp,
+ Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile Widziane:
+ Podstawowa znajomość protokołów komunikacyjnych: AMBA AXI, I2C, SPI, MIPI-CSI
+ Umiejętność czytania oprogramowania wbudowanego C/C++, SystemVerilog, VHDL

To Oferujemy:
+ Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
+ Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe),
+ Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego,
+ Atmosferę w pracy wspierającą kreatywność i innowacyjność.

Tak Pracujemy:
+ Koncentrujesz się na jednym projekcie,
+ Masz wpływ na produkt i jego rozwój: agile/scrum,
+ Wewnątrz organizacji.

Udogodnienia w biurze:
Darmowy monitorowany parking (samochód, motocykl, rower), bufet, maszyny wendingowe aneks kuchenny, mikrofalówka, darmowa kawa, przebieralnia, prysznic

Dodano dnia: 16-01-2022

PCO S.A.

Zobacz wszystkie oferty PCO S.A.