Frontend Developer

Lokalizacja: Cały kraj

Obecnie dla naszego klienta z branży IT poszukujemy kandydata na stanowisko frontend developer. Jeżeli chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w obszarze JavaScript, a wdrażanie i projektowanie aplikacji e-commerce jest tym, w czym chciałbyś spróbować swoich sił, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- pracę w dynamicznym środowisku z nowoczesnymi technologiami
- bogaty pakiet benefitów
- bogaty pakiet szkoleń
- możliwość uczestnictwa w konferencjach
- możliwość nauki języków obcych
- dostęp do firmowej biblioteki
- pracę zdalną (jest możliwość pracy z biura w Gliwicach lub Wrocławiu)
- wynagrodzenie na poziomie 7 000 - 15 500 PLN brutto

zadania:
- odpowiedzialność za tworzenie oraz rozwijanie już istniejących komponentów przy użyciu HTML5, CSS, RWD oraz JavaScript i TypeScript
- praca w oparciu o framework Vue lub Angular
- udział w realizacji projektów z branży e-commerce
- dbałość o dokumentację techniczną
- bieżąca współpraca z testerami, analitykami oraz architektami projektów

oczekujemy:
- min 2- letniego doświadczenia z Angular lub Vue, JavaScript oraz TypeScript (mile widziana znajomość React czy Node.js)
- znajomości HTML5, CSS3, RWD
- wiedzy na temat SASS lub LESS
- praktycznej znajomości metodyki Agile (Scrum)
- dobrej znajomości języka angielskiego
- znajomość SAP Hybris- będzie atutem

Dodano dnia: 19-01-2022

Randstad

Zobacz wszystkie oferty Randstad