Specjalista ds. wsparcia klientów ze znajomością języka niemieckiego (Szczecin lub zdalnie)

Lokalizacja: Szczecin

Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Specjalistów ds. wsparcia klientów, którzy dołączą do naszych zespołów obsługujących klientów niemieckojęzycznych. Dołącz do świata IT z biznesem, który wprowadza innowacyjne zmiany w ponad 160 krajach na całym świecie. Poszukujemy osób, które pasjonują się obsługą klienta i dążą do nieustannego rozwoju w tym obszarze. Dołączając do rodziny Diebold Nixdorf otrzymasz możliwość wyboru ścieżki kariery i pełne wsparcie w osiąganiu swoich celów.
Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina, ale dla osób mieszkających w innych częściach Polski oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej.

Zadania:
• Techniczne wsparcie klientów dotyczące obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania dostarczanego przez Diebold Nixdorf
• Zdalna pomoc klientom przy rozwiązywaniu zgłoszonych incydentów serwisowych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i aplikacji
• Współpraca ze starszymi specjalistami - dostarczanie szczegółowych informacji o podjętych działaniach, wspólne rozwiązywanie problemów
• Dbałośc o szczegółową aktualizację systemu (rejestracja informacji dot. połączeń, podjętych działań i zaproponowanych rozwiązań)
Oczekiwania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego (co najmniej na poziomie B2)
• Gotowość do pracy zmianowej
• Umiejętność komunikacji, nastawienie na pracę zespołową, proces i klienta, ze szczególnym nastawieniem na odpowiednią etykietę rozmów telefonicznych
• Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
• Wiedza z zakresu obsługi klienta oraz najlepszych praktyk w tym obszarze

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2)

Z naszej strony oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat
• Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
• Dostęp do najnowocześniejszych technologii
• Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
• Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
• Szeroki zakres benefitów:
• Ubezpieczenie na życie,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Kartę Multisport,
• 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy,
• dostęp do platformy szkoleniowej - 8000 uznanych w branży certyfikowanych szkoleń,
• możliwość pracy w pełni zdalnej,
• dodatek dla osób pracujących z biura/zdalnie
• program poleceń pracowniczych

Dodano dnia: 21-01-2022

Diebold Nixdorf

Zobacz wszystkie oferty Diebold Nixdorf