Junior Manual Tester

Lokalizacja: Warszawa

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy QA Analyst/Testera Manualnego (Junior). Praca w trybie hybrydowym, wymagane okazjonalne wizyty w biurze w Warszawie.

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie testów
• Raportowanie statusów testów i statystyk
• Raportowanie błędów oraz branie udziału w procesie naprawczym
• Poprawianie wydajności testów
• Tworzenie dokumentacji testowania
• Komunikowanie się między menadżerem projektu, twórcami i web publisherami w sprawach projektowych

Wymagania:
• Przynajmniej rok doświadczenia jako Tester Manualny
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowej
• Zdolność do tworzenia strategii testowania
• Planowanie i koordynowanie testowania
• Zdolność do pracy pod presją czasu i dbanie o szczegóły
• Bardzo dobra znajomość angielskiego w piśmie i w mowie (min. B2)
• Znajomość JIRY i systemów raportowania błędów
• Mile widziana znajomość HTML, CMS, CSS

Oferta:
• Wspieraj projekty z całego świata, pracuj w młodym, międzykulturowym zespole
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub zlecenia
• System pracy: 8 godzin dziennie + 30 min bezpłatna przerwa lunchowa
• Praca jest w różnych systemach zmianowych, głównie poniedziałek-piątek. Możliwa praca w weekendy, dodatek zmianowy zapewniony.
• Praca hybrydowa: pracuj zdalnie albo w nowoczesnym biurze na Mokotowie – zapewniamy dostęp do świeżych owoców, kawy i pokoju rekreacyjnego z grami
• Pakiet benefitów – karta sportowa, opieka medyczna, opieka stomatologiczna, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie

Dodano dnia: 21-01-2022

LeasingTeam Professional

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam Professional