Młodszy Programista

Lokalizacja: Poznań

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta – firmy z branży edukacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (praca stacjonarna)

Zakres obowiązków:
• Rozwój i tworzenie oprogramowania zgodnie z dostarczonymi wytycznymi.
• Tworzenie dokumentacji technicznej.
• Wsparcie technicznej oraz rozwiązywanie problemów.
• Wsparcie dla pozostałych osób z zespołu w realizacji zadań.

Wymagania:
• Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub w trakcie.
• Mile widziana odbyta praktyka / staż w programowaniu.
• Znajomość HTML i CSS.
• Podstawowa umiejętność programowanie obiektowego w PHP.
• Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (MySQL lub SQL Server).
• Mile widziana znajomość Linux’a, JavaScript i jQuery, Git, Rest API.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
• Udział w ciekawych projektach.
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o bardzo dobrych opiniach.

Dodano dnia: 27-01-2022

PGB Human Resources Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty PGB Human Resources Sp. z o.o.