C++ Developer- Junior/Regular

Lokalizacja: zdalnie

Black Stare Software to szybko rozwijający się Software House współpracujący z Klientami na całym świecie. Pracujemy dla wielu branż i technologii, od projektów internetowych, przez aplikacje mobilne, po wysoce wyspecjalizowane oprogramowanie wbudowane.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Junior C++ Developera posiadającego doświadczenie w poniższych technologiach:
C++ ( min. 0,6- 3 lat)
Linux
Git
Ponadto:
zdolność szybkiego uczenia się
dobra znajomość j. angielskiego

Obowiązki:
rozwój funkcjonalności systemów w C++
praca nad rozwiazywaniem problemów zgłaszanych przez zewnętrzne i wewnętrzne zespoły zapewnienia jakości
tworzenie dokumentacji
praca w zespole projektowym z międzynarodowymi klientami

Oferujemy:
Stabilne, długoterminowe i zorientowane na karierę miejsce pracy
praca zdalna
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rocznym systemem premiowym
Profesjonalny system szkoleń,
Unikalne możliwości rozwoju zawodowego
Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej, która jest napędzana kulturą entuzjazmu technologicznego, ducha zespołu, szacunku i uczciwości na wszystkich poziomach organizacji,
Praca z nowoczesnymi technologiami i globalnym klientem rynkowym,
Luxmed, Multisport

Dodano dnia: 28-01-2022

Black Star Software

Zobacz wszystkie oferty Black Star Software