Senior .Net Developer

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy Senior Full Stack developera dla naszego klienta z branży obronności/bezpieczeństwa

opis stanowiska:

• Kandydat dołączy do zespołu scrumowego, składającego się z około 6 osób – w tym dwóch developerów juniorów i dwóch developerów seniorów.

• Jest to projekt związany z istniejącym rozwiązaniem, aplikacja ma kilka lat, kandydat który dołączy będzie brał udział w dalszym rozwoju aplikacji
• Projekt dotyczy aplikacji do zarządzania zasobami różnych krajów

Wymagania:

• experience in web application development in Microsoft technologies in the recent 5 years of professional work covering both the front-end layer (User Interface in HTML, JavaScript, CSS and related technologies) and the back-end (developing databases and back-end data-driven web services) layer of the application

• Presents high degree of capability and technical knowledge for developing web applications unassisted and to guide junior staff

• Has developed or co-developed at least 2 complete end-user solutions in web technologies

• Has teamwork experience in developing software, preferably in agile frameworks

• Is capable of writing end user and technical documentation, and communicate fluently with stakeholders on technical and user requirements matters

• English B2 level

• Certyfikat Microsoftu (lub w trakcie robienia)

• Angielski poziom B2

Oferujemy:

• Praca w 100% zdalna

• Kontrakt B2B

• Stawka do 150zł netto/h

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny pod linkiem - https://cv.tkmc.pl/

Dodano dnia: 08-02-2022

TKMC

Zobacz wszystkie oferty TKMC