Administrator IT

Lokalizacja: Gdańsk

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

-Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem i działaniem systemów operacyjnych oraz programów użytkowych w środowisku Microsoft

-Koordynowanie zakupów komputerów, materiałów eksploatacyjnych oraz wszelkich urządzeń peryferyjnych

-Instalacja sprzętu i oprogramowania komputerowego

-Tworzenie oraz nadzorowanie kopii zapasowych

-Udział w wewnętrznych projektach optymalizacyjnych

-Obsługa klientów zagranicznych (w języku angielskim) - wsparcie

-Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej
Bieżąca aktualizacja oprogramowania użytkowanego w firmie

Nasze wymagania:

-Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

-Znajomość systemów Windows (XP, 7, 10), Windows Server (2003, 2008, 2011), Linux (Red Hat)

-Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem bazą danych MS SQL-2008, FIREBIRD

-Znajomość zagadnień związanych z budową, modernizacją oraz naprawą komputerów PC

-Umiejętności w zakresie samodzielnej administracji, konfiguracji i wdrażania oprogramowania

-Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych

-Znajomość zagadnień systemów typu ERP – mile widziana

-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

-Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

-przyjazną atmosferę w pracy

-możliwości poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w wewnętrznych projektach

-dofinansowania do benefitów pozapłacowych

Dodano dnia: 10-02-2022

Komandor Pomorze S.A.

Zobacz wszystkie oferty Komandor Pomorze S.A.