specjalista ds. wsparcia IT - data platform

Lokalizacja: Cały kraj

Masz doświadczenie w obszarze suportu IT w międzynarodowym środowisku?

Znasz Linux’a, SQL’a i potrafisz skryptować w PowerShellu, Bashu lub Pythonie?

Dołącz do nowego zespołu, który powstaje w znanej na całym świecie firmie technologicznej.

Zespół będzie odpowiedzialny za obsługę i rozwój platformy gromadzącej i przetwarzającej dane biznesowe.

Nie czekaj, zapoznaj się ze szczegółami i aplikuj już dziś!

oferujemy
- pracę w międzynarodowym środowisku
- umowę o pracę
- wynagrodzenie w przedziale 4400-12000 pln brutto
- benefity: opieka medyczna, zajęcia językowe, możliwość udziału w kursach i szkoleniach, eventy integracje, bony zakupowe
- pracę w systemie zmianowym (w godz.: 7-15, 15-21) oraz weekendy
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju
- przyjazną atmosferę

zadania
- zarządzanie incydentami związanymi z systemem operacyjnym, bazami danych, jakością i przepływami danych, połączeniami pomiędzy komponentami platformy danych oraz zarządzaniem użytkownikami
- monitorowanie środowiska w celu zapewnienia ciągłości usług
- planowanie i przeprowadzanie planowych aktualizacji konserwacyjnych
- dbanie o właściwy przepływ informacji
- pracę zgodnie z zasadami Agile
- codzienna współpraca z 1 i 3 linią wsparcia zlokalizowaną za granicą

oczekujemy
- znajomości systemu Linux
- znajomości baz danych SQL
- umiejętności pisanie skryptów w jednym z języków: PowerShell, Bash, Pythom
- 2 lat doświadczenie w pracy na linii wsparcia w obszarze IT (pierwsza lub druga linia)
- dobrej znajomości j. angielskiego
- mile widziana znajomość serwerów internetowych np. Apache, Tomcat, Nginx a także procesów integracji danych (Extract Transform Load)
- umiejętności pracy z dokumentacją techniczną

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 14-02-2022

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o