Praktyki - IT Consulting Services (Cloud Computing)

Lokalizacja: Warszawa

Praktykant dołączy do zespołu IT Consulting Services, który zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy strategii rozwoju obszaru IT.

Twoje zadania:
• Uczestnictwo w inicjatywach wewnętrznych oraz projektach świadczonych na rzecz klientów zewnętrznych
• Przygotowywanie analiz, zestawień oraz innych materiałów z zakresu usług IT (głównie z usług chmurowych)
• Wsparcie w przygotowywaniu ofert dla klientów

Oczekujemy:
• Statusu absolwenta lub studenta minimum IV - V roku, preferowane kierunki informatyczne, techniczne oraz biznesowe
• Znajomości procesów budowania rozwiązań informatycznych na poziomie ogólnym
• Podstawowej znajomości zagadnień Cloud
• Znajomość platform MS Azure, AWS i Google Cloud będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności analitycznego myślenia i rozumienia procesów biznesowych
• Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów (w dowolnej roli)
• Bardzo dobrych wyników na studiach
• Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• Praktycznej znajomości pakietu MS Office
• Preferowana dostępność: 40 h/tydz. (min. 32 h/tydz.)

Oferujemy:
• Płatne praktyki z możliwością długofalowej współpracy w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku
• Udział w ciekawych projektach z zakresu doradztwa biznesowego
• Kursy i szkolenia Microsoft
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie

Dodano dnia: 16-02-2022

KPMG

Zobacz wszystkie oferty KPMG