Programista iOS

Lokalizacja: Poznań

Masz już doświadczenie w Swift i chcesz się dalej rozwijać? Dołącz do naszego zespołu jako Programista iOS! Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia naszego systemu dla klientów z całego świata. Tworzymy aplikacje mobilne na systemy iOS dla sektora ERP, telekomunikacji oraz bankowości. Jeśli cenisz sobie jakość pracy, chcesz szybko pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności w dziedzinie tworzenia aplikacji mobilnych dołącz do nas! Aplikuj i sprawdź dlaczego warto zostać Programistą iOS w Comarch!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne
Chęć tworzenia aplikacji mobilnych na platformę iOS
Znajomość:
Swift 5, Core Data, Cocoapods
języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
systemu kontroli wersji GIT
Inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania, chęć podnoszenia kwalifikacji

TWOJE ZADANIA
Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
Optymalizacja i utrzymanie istniejących aplikacji
Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
Testy oprogramowania
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE
Praca przy ciekawym międzynarodowym produkcie dla branży Telekomunikacji, ERP lub bankowości
Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
Praca hybrydowa po okresie wdrożenia
Projekty prowadzone w oparciu o metodyki zwinne: Agile/Scrum
Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich

Dodano dnia: 25-02-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.