programista .net

Lokalizacja: Katowice

Dołącz do zespołu programistów tworzącego spersonalizowane rozwiązania dla znanych marek. Czeka na Ciebie doświadczona kadra programistów DevOpsów, inżynierów, zespół ServiceDesk działający w modelu 24/7/365 oraz Data Center, które umożliwiają realizację najbardziej złożonych technologicznie projektów.

oferujemy
- wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i wiedzy w przedziale 8000-14000 pln
- możliwość 100% pracy zdalnej/hybrydowej/stacjonarnej w jednym z biur
- elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę
- udział w ciekawych, referencyjnych projektach
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
- długoterminową współpracę

zadania
- projektowanie oraz implementacja rozwiązań opartych na C# ASP.NET Core, EF Core
- tworzenie nowych funkcjonalności oraz implementacja zmian w oprogramowaniu
- aktywny udział w usprawnianiach systemu i optymalizacji
- dbałość o jakość kodu zgodnie z obowiązującymi standardami

- oczekiwania
- dwa lata doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem .NET Core (C#)
- dobra znajomość MS SQL Server i języka T-SQL
- znajomość wzorców architektonicznych i dobrych praktyk programowania
- doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
- umiejętność pracy w zespole
- chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy z różnych zakresów

Dodatkowym atutem będzie:
- wiedza z zakresu tworzenia aplikacji na platformę Azure
- znajomość RabbitMQ
- doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych i integracyjnych

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Dodano dnia: 28-02-2022

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o