Linux Administrator -mid/senior

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego klienta, europejskiego lidera rozwiązań IT, która tworzy jedną z najważniejszych giełd transportowych, poszukujemy Linux Administratora z min. 2-letnim doświadczeniem do zespołu utrzymaniowo - rozwojowego.

Wymagania

minimalne doświadczenie ok. 2 lata jako Linux Admin
j.polski min. B2
administrowanie AWS
Python
automatyzacja zarządzania systemami operacyjnymi i aplikacjami - Ansible / Puppet
implementacja i utrzymanie procesów CI/CD
znajomość Gitlab CI/CD lub inne
j.angielski - znajomość techniczna

Obowiązki

utrzymywanie działania i rozwój nowoczesnego systemu logistycznego, opartego o architekturę mikroserwisową
wykorzystywanie narzędzia chmury publicznej, konteneryzacji
wprowadzanie autorskich rozwiązań wirtualizacyjnych
udział w wyborze i wdrażaniu kolejnych technologii.

Oferta pracy

-praca na B2B na czas nieokreślony lub UoP
-budżet szkoleniowy
-prywatna opieka medyczna
-karta multisport
-bony podarunkowe
-śniadanie serwowane w biurze w formie szwedzkiego stołu
-masaże w biurze
-wyjazd i imprezy integracyjne
-własny ośrodek wypoczynkowy ze zniżką dla pracowników
-sprzęt po stronie firmy (system operacyjny do wyboru) + dodatek w wysokości 1000 zł do wykorzystania na indywidualne udogodnienia.

ETAPY REKRUTACJI: - po wstępnej rozmowie z rekruterem IRKL, następuje przesłanie profilu kandydata do firmy. Następnie odbywają się max. dwa spotkania. Zadania do wykonania nie są obowiązkowe, zależy to od kwalifikacji i kompetencji kandydata.

Dodano dnia: 02-03-2022

IRKL

Zobacz wszystkie oferty IRKL