Front-end developer

Lokalizacja: Rzeszów

Firm Ipracujzdalnie.pl z Rzeszowa poszukuje osoby na stanowisko: Front-end developer

Twój zakres obowiązków :

- rozwój i utrzymanie serwisu internetowego ipracujzadalnie.pl

- wdrażanie zmian i dostosowywanie platformy według wymagań biznesowych

- testowanie własnych rozwiązań oraz naprawa znalezionych błędów

Wymagania:

- dobra znajomość JavaScript (preferowany framework Vue.js), HTML, CSS

- dbałość o jakość rozwiązań, stosowanie wypracowanych standardów i dobrych praktyk

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy z systemami klasy Headless CMS

- znajomość zagadnień back-endowych

Oferujemy:

-pracę na 1/4 etatu

-praca w miłym i zgranym zespole

Zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail lub do kontaktu telefonicznego: 695 636 994

Dodano dnia: 02-03-2022

iPRACUJZDALNIE.pl Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty iPRACUJZDALNIE.pl Sp. z o.o.