Główny informatyk

Lokalizacja: Pruszków

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko
Główny Informatyk.

Miejsce pracy: Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie, ul. Warsztatowa 1

Opis stanowiska:
• koordynowanie i nadzór zadań zespołu IT
• wsparcie informatyczne pracowników w codziennych problemach
• administracja systemami szpitalnymi
• administracja systemami operacyjnymi i serwerowymi (Windows, Linux)
• administracja systemem do archiwizacji danych
• administracja systemem pocztowym
• zarządzanie dostępem i uprawnieniami użytkowników
• obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów
• nadzór nad bezpieczeństwem stanowisk komputerowych (aktualizacje, ochrona
antywirusowa, firewall)
• instalacja oprogramowania, systemów operacyjnych, bieżące naprawy, konserwacja
i diagnostyka sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych
• opracowywanie instrukcji, prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz bieżące wsparcie informatyczne pracowników
• współpraca z serwisami zewnętrznymi i dostawcami usług
• ewidencjonowanie sprzętu oraz udział w likwidacji zużytego sprzętu komputerowego
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
• analiza potrzeb zakupowych z zakresu sprzętu komputerowego i oprogramowania
• kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa informacji i polityki o ochronie danych osobowych
Wymagania i kwalifikacje:
• wykształcenie techniczne wyższe lub w trakcie studiów informatycznych (2-3 rok)
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• doświadczenie w zarządzaniu sieciami komputerowymi
• znajomość systemów zabezpieczeń dla stacji roboczych
• znajomość systemów operacyjnych MS Windows (7, 8, 10), Linux
• bardzo dobra znajomość programów biurowych typu Office
• znajomość rozwiązań domenowych Active Directory, GPO,
• znajomość zagadnień sieciowych i protokołów sieciowych typu DHCP, DNS
• wysoka kultura osobista i dyskrecja
• umiejętność pracy w zespole
• wysoka komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność w wykonywanej pracy
• terminowość i dokładność przy wykonywaniu zadań
• chęć do ciągłego poszerzania wiedzy z zakresu zagadnień medycznych i wchodzących
w życie nowych rozporządzeń
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• znajomość systemów CliniNet, Infomedica, portali NFZ (SZOI, AP-KOLCE) będzie dużym atutem

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę,
• wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
• pracę z młodym i doświadczonym zespołem
• zakładowe świadczenia socjalne
• ubezpieczenie grupowe

Prosimy, aby w przesyłanej aplikacji podać oczekiwaną stawkę wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: praca@szpk.pl, wpisując w tytule „Główny Informatyk” lub kontakt tel. pod nr: 022 770 93 06
Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych klauzuli Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów
rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Dodano dnia: 03-03-2022

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o. o.