Developer testów/ QA Engineer

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Tester manualny i automatyczny do testowania rozwiązań
z obszaru Customer Intelligence w sektorze finansowym.
Będziesz odpowiedzialny/na za:
1. Planowanie podejścia do testów, przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych
2. Realizacja testów manualnych i automatycznych
3. Tworzenie i utrzymywanie automatycznych testów regresji
4. Zarządzanie wykonaniem testów i wynikami testów
5. Przygotowanie i analiza raportów z testów i utrzymywanie dokumentacji na minimalnym
niezbędnym poziomie
6. Aktywne wsparcie zespołu w procesie ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości

Oczekujemy od Ciebie:
1. Umiejętność pracy z bazami danych (MS SQL, Oracle) w kontekście automatyzacji
przygotowania danych testowych i weryfikacji wyników testów
2. Zrozumienie zagadnień integracyjnych umożliwiające realizację testów w obszarach
integracji: real-time (rest API, komunikacja asynchroniczna), batch (procesy ETL, zasilenia
wsadowe harmonogramowane)
3. Automatyzacja testów, w szczególności w obszarze zapytań REST, testów UI, skryptów bash
4. Znajomość procesów CI/CD
5. Znajomość narzędzi i frameworków testowych open-source takich jak Selenium, JMeter
6. Sumienności, dokładności i samodzielności w działaniu

Zakres obowiązków:
1. Bieżące wykonywanie testów w zespole zwinnym w oparciu o Scrum Framework:
• Bliska współpraca z zespołem developerskim (w ramach zespołu Scrumowego)
• Nacisk na zrozumienie wymagań i zaprojektowanie przypadków testowych (zarówno
manualnych jak i automatycznych)
• Realizacja i automatyzacja przypadków testowych, ewentualne wyjaśnianie niejasnych
wymagań, wspólna praca z developerami nad wyjaśnieniem błędów, racjonalne
dokumentowanie wyników prac
2. Udział w cyklach wydawniczych realizowanych co kwartał:
• Planowanie testów
• Praca z użytkownikami, wsparcie w realizacji testów, śledzenie postępu testów
• Przygotowanie dokumentacji z testów
3. Możliwy również udział w innych inicjatywach o określonych ramach (np. testy nowego
produktu)

Mile widziane:
1. Znajomość domeny Customer Intelligence / CRM / marketing
2. Doświadczenie w sektorze finansowym, zrozumienie podstawowych pojęć i produktów z
obszaru bankowości
3. Praktyczne doświadczenie z podejściem TDD
4. Znajomość Python
5. Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (przede wszystkim Azure, AWS)
6. Znajomość JavaScript i HTML5
7. Doświadczenie z oprogramowaniem SAS
8. Doświadczenie w realizacji testów wydajności
9. Doświadczenie z testowaniem aplikacji w środowisku skonteneryzowanym

Oferujemy:
• Pracę w sektorze bankowym dla TOP10 klientów w Polsce
• Wsparcie doświadczonych konsultantów w rozwoju kompetencji i wdrożeniu w nowe
zagadnienia
• Dostęp do różnych technologii oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia
kwalifikacji
• Inspirującą atmosferę pracy oraz zespół, którzy zawsze chętnie Ci pomoże
• Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Tester-Developer-testow-QA-Engineer/4953-2972-25-cfc-3344.html

Dodano dnia: 03-03-2022

SCS Expert

Zobacz wszystkie oferty SCS Expert