Fullstack .NET/Angular Developer

Lokalizacja: Warszawa

Fullstack Developer (.NET / Angular), 720 - 1000 PLN/MD + VAT, Warszawa – tryb hybrydowy

Do projektu związanego z rozwojem systemu do wynajmu długoterminowego pojazdów poszukujemy Fullstack Developera (.NET z Angularem).

Widełki: 720 - 1000 PLN netto/MD + VAT.
Lokalizacja: Warszawa, okolice Ronda Daszyńskiego, możliwa praca zdalna 3 dni w tygodniu!

Obowiązki:
- Programowanie backend w C# (70-80 %)
- Programowanie frontend w Angular (do 30%)
- Stosowanie dobrych praktyk i wzorców programistycznych,
- Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych,
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
- Znajomość i doświadczenie w pracy z .NET 4.7/4.8, .NET Core, Angular 2+
- Znajomość bazy danych MSSQL
- Doświadczenie w pracy z Linux

Oferujemy:
- Długofalową współpracę (umowa na czas nieokreślony)
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
- Benefity: Karta sportowa MultiSport i opieka medyczna w PZU Zdrowie

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w zgranym zespole i możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji, to ten projekt jest właśnie dla Was!
Formularz aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Fullstack-Developer-lo4zz-NET-lplusz-Angularlo41z/6182-9776-33-8cb-3394.html
Więcej informacji: magdalena.czajkowska@pnpsolutions.pl / +48 882 927 182

Dodano dnia: 03-03-2022

P&P Solutions Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty P&P Solutions Sp. z o.o.