QA Automation Engineer

Lokalizacja: Anywhere)

Szczegóły oferty:

Automation Engineer poszukiwany!

Projekt dotyczący odnawialnych źródeł energii (energetyka wiatrowa)
Stawka w zależności od poziomu doświadczenia: do 130 PLN netto/h + VAT przy współpracy B2B
Zdalnie

Zadania:
- Planowanie, tworzenie scenariuszy i wykonywanie testów e2e

Oczekiwania:
- min. 3 lata doświadczenia komercyjnego na tożsamym stanowisku
- Doświadczenie w automatyzacji testów z wykorzystaniem języka Java
- Dobra znajomość technologii: Cucumber, Spring, RestTemplate
- Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie (min. B2)

Mile widziane:
- Doświadczenie w automatyzacji testów z wykorzystaniem JavaScript
- Znajomość Cypress

Oferujemy:
- Czas trwania projektu min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
- Kartę Multisport
- Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Zapraszam do kontaktu i aplikowania:
dominika.kowalczyk@pnpsolutions.pl
lub poprzez podany formularz

Dodano dnia: 04-03-2022

P&P Solutions Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty P&P Solutions Sp. z o.o.