Front-end Developer

Lokalizacja: Wrocław

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Front-end Developer (praca hybrydowa)

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
Projektowanie i programowanie rozwiązań Front-endowych,
Testowanie, utrzymanie i optymalizacja aplikacji WWW.

Wymagania:
Przynajmniej roczne doświadczenie w projektowaniu i programowaniu rozwiązań front-endowych,
Znajomość HTML/HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Responsive Web Design,
Mile widziana znajomość zagadnień związanych z UX/UI,
Znajomość systemów wersjonowania GIT/SVN,
Zwracamy również uwagę na myślenie analityczne, zaangażowanie, pracę w zespole i zarządzanie czasem
Nieobowiązkowe, ale doceniane:
Znajomość metodologii Agile / Scrum
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o technologie Java / Servlets / JSP
Znajomość Java Frameworks (Struts i/lub Spring, Apache Lucene / Elastic Search, etc.)
Znajomość języka SQL.

Oferta:
Wynagrodzenie miesięczne: 10000-14000 zł brutto
Praca hybrydowa - jeden dzień pracy w biurze w tygodniu. Biuro w centrum Wrocławia,
Oferujemy umowę o pracę,
Szkolenia i wdrożenia oraz wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej i satysfakcjonującej pracy,
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, widełki 10-16k zł brutto,
KUP50 dla UoP,
Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami, dużo szans na rozwój i współpraca z doświadczonym zespołem.

Dodano dnia: 07-03-2022

LeasingTeam Professional

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam Professional