Java Software Engineer

Lokalizacja: Warszawa

Aktualnie poszukujemy Java Software Engineerów dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy technologicznej.

- Praca na różnorodnych projektach dla topowych firm z Ameryki Północnej, Europy Zachodniej i Nordyckiej.
- Pełnopłatna „ławka”

Branże potencjalnych projektów : life sciences, insurance, healthcare, bank, finance, communication, manufacturing, retail
Praca: zdalna/hybrydowa/z biura
Wynagrodzenie: 13 – 18 000 pln brutto miesięcznie, możliwe również B2B
Elastyczny start, zależny od Twojej dostępności
Proces rekrutacyjny: online, 2 lub 3 etapy (każda kandydatura rozpatrywana jest indywidualnie)

• 2-4 lata doświadczenia we front-endzie i back-endzie
Stack każdy projekt różni się nieco stackiem, poniżej znajdziesz najczęściej spotykane):
Java 8 + Spring Boot, AWS/Azure lub GCP, Bazy SQL I NOSQL, GIT, JS, Node.JS, Angular, React JS, react Native, Hibernate

Zadania:
• Projektowanie, budowanie i konfigurowanie aplikacji spełniających biznesowe wymagania Klientów.
• Programowanie, testowanie i budowanie kodu po stronie serwera.
• Współpraca z multidyscyplinarnym i globalnym zespołem w Agile/Scrum.

CV w języku angielskim: https://www.arche-consulting.pl/pl/oferty-pracy/aplikacja/14299

Dodano dnia: 07-03-2022

ARCHE Consulting sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ARCHE Consulting sp. z o.o.