PHP (Symfony) Developer

Lokalizacja: Mikołów, woj. śląskie

Szczegóły oferty:

KIM JESTEŚMY & CO ROBIMY?

WebMakers to nowoczesny software house zajmujący się kompleksowym tworzeniem i rozwijaniem aplikacji webowych. Automatyzujemy procesy, rozwijamy i tworzymy nowe narzędzia i kanały sprzedaży dla klientów z całego świata. Stawiamy na ciągłe doskonalenie, optymalizację procesów i tworzenie własnych rozwiązań technologicznych, które wykorzystywane są w budowaniu projektów dla klientów.

PROJEKTY/BRANŻE:
- edukacyjna;
- e-commerce;
- farmacja;
- medyczna;
- automotive;
- gastronomiczna;
- 18+

UMIEJĘTNOŚCI JAKIE BĘDĄ CI POTRZEBNE NA TYM STANOWISKU:

- bardzo dobra znajomość PHP, OOP, Symfony;
- znajomość: SQL, baz danych MySQL / MariaDB;
- praktyczna umiejętność zastosowania wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania;
- znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN);
- doświadczenie przy optymalizacji oraz skalowaniu aplikacji;
- doświadczenia z Dockerem;
- doświadczenia z CI/CD;
- znajomość phpUnit, phpSpec, Behat.

TWOJE ZADANIA:

- pisanie rozbudowanych aplikacji webowych dla biznesu;
- budowanie i rozwój systemów opartych o Symfony;
- rozbudowa, modyfikowanie oraz optymalizacja istniejących rozwiązań.

W JAKICH TECHNOLOGIACH PRACUJEMY:

- przede wszystkim PHP 7 + MVC (głównie Symfony)
- bazy MySQL / MariaDB + Redis / MongoDB + Doctrine
- JS i frameworki jak np. React.js, Vue.js, Angular
- HTML5, CSS3, Sass, Bootstrap
- GIT do kontroli wersji

CO ZYSKASZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS:

- stały rozwój - firma się ciągle rozwija, a Ty razem z nią;
- meetingi techniczne, podczas których cały zespół Devów wymienia się wiedzą;
- możliwość pracy zdalnej 100%;
- jasna komunikacja: stały feedback;
- udział w różnorodnych projektach (możesz sprawdzić się w różnych tematykach);
- dofinansowanie do zajęć języka angielskiego;
- zgraną drużynę, wspólne wyjazdy integracyjne i inne imprezy.

Na wszystkie Twoje pytania odpowie Sara, możesz ją złapać pod numerem telefonu +48 733 102 880

Dodano dnia: 08-03-2022

WebMakers Software House

Zobacz wszystkie oferty WebMakers Software House