Frontend Developer

Lokalizacja: Rzeszów

Firma będąca dostawcą rozwiązań informatycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: biura Rzeszów, Kraków, Katowice

Projekt: Rozwój i utrzymanie systemu Comarch ERP Egeria
Metodologia: SCRUM
Widełki: 10 000 – 13 000 zł brutto (umowa o prace lub B2B)
Stack technologiczny: Angular 11+, CSS 3, HTML 5, JavaScript

Opis stanowiska:
• Projektowanie mechanizmów na potrzeby tworzonego systemu klasy ERP
• Badanie wykonalności makiet, opracowywanie bibliotek komponentów wspólnych
• Przegląd istniejących zaimplementowanych rozwiązań, wytyczne korygujące, code-review
• Ciągłe aktualizowanie wiedzy w zakresie Frontend
• Tworzenie standardów devloperskich frontend
• Wsparcie zespołu programistycznego, opracowanie i przygotowanie PoC
• Współtworzenie długoterminowego kierunku rozwoju architektury systemu i technologii

Wymagania:
• Doświadczenie min. 3 letnie w Angular
• Znajomość Angular 11, JavaScript, CSS3, HTML5
• Znajomość języka angielskiego min. B1

Od pracodawcy otrzymasz:
• Umowę o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie podstawowe 10 000 zł-13 000 zł brutto
• Opiekę medyczną prywatną dla Ciebie i Twoich bliskich
• Indywidualnie dopasowany do Twoich zainteresowań plan szkoleń i wydarzeń branżowych
• Zaplanowaną wspólne z Tobą ścieżkę rozwoju
• Wsparcie zespołu specjalistów – praca w wyspecjalizowanych zespołach projektowych w metodologii SCRUM
• W przypadku umowy B2B 26 dni płatnego urlopu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Dodano dnia: 13-03-2022

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska