Architekt IT

Lokalizacja: Rzeszów

Firma będąca dostawcą rozwiązań informatycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: biura Kraków, Rzeszów, Katowice

Projekt: Tworzenie nowej wersji systemu ERP – Egeria www.egeria.comarch.pl dla odbiorców sektora publicznego – ministerstwa, urzędy, szpitale i uczelnie
Zespół projektowy: Frontend ok. 10 osób – Angular, Backend około 30 osób oraz testerzy automatyzujący
Metodologia: SCRUM
Widełki: 16 000 zł – 24 000 zł (umowa o prace lub B2B)
Stack technologiczny: java 11+, sprint boot 2+, kafka / event sourcing
Opis stanowiska:
• Projektowanie architektury oraz przygotowanie Proof of Concept - możliwość rozwoju do stanowiska Architekta
• Analiza obecnych rozwiązań w ramach systemu oraz wprowadzanie niezbędnych korekt
• Badanie potencjału wykorzystania obecnych trendów

Niezbędne kwalifikacje do objęcia stanowiska:
• Doświadczenie w programowaniu Java - min. 3 lata
• Doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o mikroserwisy
• Doświadczenie z zakresu tworzenia architektury systemu
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego min. B1

Oczekiwana znajomość technologii:
• Java 11+
• Spring Boot 2+
• Apache Kafka / event sourcing

Benefity:
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 8 a 9
• Na umowie B2B 26 dni płatnego urlopu
• Premia uznaniowa roczna za Twoje zaangażowanie w projekcie
• Opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
• Indywidualnie dopasowany do Twoich zainteresowań plan szkoleń i wydarzeń branżowych
• Zaplanowana ścieżka rozwoju
• Udział w akcjach charytatywnych i imprezach firmowych integrujących zespół

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Dodano dnia: 13-03-2022

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska