quality assurance engineer

Lokalizacja: Gliwice lub Wrocław

Obecnie dla naszego klienta - firmy dostarczającej technologie handlowe dla liderów rynku europejskiego, poszukujemy quality assurance engineer.
Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

oferujemy:
- pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
- warunki finansowe uzależnione od kompetencji i doświadczenia (UoP 4500-12000, B2B 7000-15000)
- pracę w oparciu o najnowsze technologie i dynamicznie rozwijające się projekty handlowe
- prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie oraz kurs języka angielskiego
- możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, certyfikaty, udział w konferencjach oraz dostęp do naszej biblioteki)
- cykliczne imprezy integracyjne
- pracę zdalną, w razie potrzeby z biura w Gliwicach lub Wrocławiu

zadania:
- testowanie API i aplikacji internetowych
- praca z platformą SAP Hybris
- praca z Java lub JavaScript
- praca metodologią Agile
- projektowanie przypadków testowych
- bliska współpraca z zespołem testerów i programistów, analitykiem oraz architektem projektu

oczekujemy:
- minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu (mile widziane doświadczenie w testowaniu automatycznym)
- doświadczenia w testowaniu API i aplikacji internetowych
- znajomości podstaw przynajmniej jednego języka programowania: Java lub JavaScript
- umiejętności projektowania przypadków testowych
- znajomości metodologii Agile
- analitycznego i kreatywnego podejścia do zadań
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Aplikuj: https://randstadpl.traffit.com/public/an/dkk1M0kyWT0=

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 05-04-2022

Randstad Polska Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o. o.