Programista Angular (FinTech Apfino)

Lokalizacja: Kraków

Dołącz do nowego startupu Comarch Apfino! Rozwijamy chmurową platformę finansową dla firm. Naszą misją jest upraszczanie życia przedsiębiorcy, poprzez automatyzację procesów obsługi finansów. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu. Dołącz do naszego zespołu i twórz nowoczesne oprogramowanie w architekturze microservices/cloud w praktyce wykorzystując AgileLean. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Bardzo dobra znajomość: Angular 6+, JavaScript, HTML5, CSS (Sass), NodeJS
Wiedza z zakresu baz danych (PostgreSQL)
Doświadczenie w projektowaniu/używaniu mikroserwisów
Umiejętność pracy z repozytoriami kodu na bazie Git oraz w metodykach zwinnych
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
Mile widziana znajomość: REST API, Kubernetes, Confluence, JIRA, npm

TWOJE ZADANIA

Implementacja nowych funkcjonalności w architekturze microservices/cloud
Przeprowadzanie testów developerskich
Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Zaangażowanie w życie zespołu oraz jego rozwój
Współpraca z architektami Comarch oraz klientami

DLA CIEBIE

Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji w kierunku programisty frontendowego lub backendowego
Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w zespole

Dodano dnia: 06-04-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.