IT Assistant

Lokalizacja: Cały kraj

Zespół IT Service Desk stanowi pierwszą linię wsparcia informatycznego dla pracowników EY z całej Polski.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Zdobędziesz doświadczenie w globalnych strukturach IT, poznasz najnowsze technologie, a także weźmiesz udział przy ciekawych projektach.

Twoje główne zadania

Zajmiesz się diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów z oprogramowaniem lub sprzętem przy użyciu istniejących baz wiedzy i swojego doświadczenia
Zapewnisz telefoniczne, mailowe lub osobiste wsparcie techniczne dla użytkowników znajdujących się w biurach w Warszawie i innych największych polskich miastach
Wesprzesz spotkania oraz wydarzenia biznesowe od strony IT

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

Posiadasz pierwsze doświadczenia na stanowisku bezpośredniego wsparcia technicznego
Potrafisz rozwiązywać problemy związane z działaniem sprzętu komputerowego, systemu operacyjnego Windows 10 oraz systemu iOS
Znasz język angielski na poziomie min. B2
Możesz pochwalić się profesjonalizmem w kontakcie z klientem wewnętrznym

Twoim dodatkowym atutem będzie

Znajomość systemu zgłoszeniowego ServiceNow będzie dla nas dodatkowym atutem

Oferujemy

Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji.
Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
Rozwój oparty na kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych
Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach
Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych
Możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego – pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 320 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.
Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Dodano dnia: 12-04-2022

EY

Zobacz wszystkie oferty EY