Konsultant ERP z językiem niemieckim

Lokalizacja: Kraków

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Udział w projektach rozwoju i wdrażania systemu ERP oraz jego modułów,
Współpraca z działem programistów,
Diagnozowanie i analiza potrzeb klienta,
Świadczenie usług konsultingowych,
Współpraca z klientem,
Testowanie nowych rozwiązań,
Opracowywanie dokumentacji systemowej
Wsparcie użytkowników końcowych.

Wymagania:

Znajomość kadr i płac lub znajomość NAV/BC,
Wykształcenie informatyczne lub księgowe (studenci ostatnich lat mile widziani),
Znajomość języka niemieckiego,
Znajomość języka angielskiego (min. B2),
Umiejętność pracy samodzielnej i samoorganizacji oraz pracy w zespole,
Umiejętność klarownej i czytelnej komunikacji w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie do 10 000 brutto w zależności od doświadczenia,
Dowolną formę zatrudnienia,
Benefity pracownicze (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa), oraz nagrody (bony na platformę Allegro),
Udział w szkoleniach, webinarach i wydarzeniach organizowanych przez Microsoft,
Możliwość rozwoju i awansu w ramach organizacji,
Pracę zdalną (100% lub możliwość pracy w naszym biurze w Rzeszowie/Krakowie)
Elastyczne godziny pracy,
Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

Dodano dnia: 13-04-2022

NMI ERP

Zobacz wszystkie oferty NMI ERP