Product Owner (IoT)

Lokalizacja: Kraków

Jesteś osobą dokładną i zorganizowaną? Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności komunikacyjne są Twoją mocną stroną? Świetnie! Do naszego zespołu w sektorze IoT poszukujemy Product Ownera. Aktualnie realizujemy projekt dla klienta z branży medycznej. Odpowiadamy za stworzenie i rozwój platformy dla aparatów słuchowych i systemów wspomagających leczenie chorób słuchu. Brzmi interesująco? Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
Praktyczna znajomość metodyki Scrum
Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i pracy w zespole
Dobre zdolności komunikacyjne i analityczne, zaangażowanie i odpowiedzialność
Mile widziane:
- doświadczenie w projektach IT/embedded
- znajomość Jira/Azure

TWOJE ZADANIA
Dbanie o rozwój produktu w porozumieniu z klientem
Konsultacje i dopracowywanie wymagań
Tworzenie backlogu dla zespołu developerskiego
Aktualizacja i raportowanie postępów prac
Udział w ceremoniach Scrumowych
Spotkania z klientem i z zespołem
Współpraca ze Scrum Masterami i innymi Product Ownerami w projekcie

DLA CIEBIE
Praca z najnowszymi i innowacyjnymi technologiami
Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród specjalistów z dziedziny IT
Ciekawe międzynarodowe projekty
Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
Praca w głównej siedzibie firmy w centrum Krakowa, własne nowoczesne biura
Brak open space’ów, każdy projekt ma swój pokój
Praca hybrydowa po okresie wdrożenia
Elastyczne godziny pracy
Wyjścia integracyjne
Indywidualny plan szkoleń oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Dostęp do darmowego basenu i siłowni (także dla członków rodziny)
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/product-owner-iot/

Dodano dnia: 19-04-2022

COMARCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty COMARCH S.A.