Senior Test Automation Engineer

Lokalizacja: Wrocław

LifeFlow to polska firma, specjalizująca się w diagnostyce kardiologicznej. Nasz zespół składający się z bioinżynierów, kardiologów i specjalistów IT stworzył innowacyjną, nieinwazyjną metodę diagnostyki choroby wieńcowej serca w oparciu o algorytmy numerycznej mechaniki płynów (CFD). Technologia oferowana przez LifeFlow ma szansę zrewolucjonizować rynek narzędzi do diagnostyki kardiologicznej i przyczynić się do znacznego zmniejszenia liczby wykonywanych badań inwazyjnych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Senior Test Automation Engineer

Zadania na stanowisku:

Pisanie łatwego w utrzymaniu kodu na potrzeby testów E2E, API, jednostkowych, integracyjnych oraz testów wydajnościowych

Modyfikacja oraz usuwanie błędów obecnego kodu aplikacji w razie konieczności

Utrzymanie skryptów testów automatycznych

Raportowanie wyników testów automatycznych oraz pisanie dokumentacji technicznej

Współtworzenie strategii testów wspólnie z zespołem QA i zespołem developerskim

Weryfikacja i śledzenie wyników testów

Interdyscyplinarna współpraca z wieloma zespołami w firmie

Czego oczekujemy od Ciebie:

Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w pisaniu skryptów testów automatycznych

Doświadczenia komercyjnego z JavaScript, TypeScript, Cypress / Selenium lub inne narzędzia

Doświadczenia pracy w przygotowaniu danych testowych

Umiejętności zaprojektowania i planowania scenariuszy testowych

Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1) – nasza dokumentacja techniczna jest w języku angielskim

Znasz dobrze temat automatyzacji w kontekście SDLC oraz znasz narzędzia do testowania automatycznego

Wdrażasz dobre praktyki z testowania oprogramowania

Mile widziane:

Znajomość zasad CI/CD i ich praktyczne użycie

Znajomość zagadnień z dziedziny DevOps w środowisku Microsoft Azure,

Tech stack:

Cypress

TypeScript

JavaScript

Node.JS

Angular

xUnit

.NET

C#

Python

Co oferujemy w LifeFlow:

Możliwość by wiele się nauczyć ale także podzielić swoją wiedzą

Praca w firmie gdzie są interdyscyplinarne zespoły: CFD, AI, Web Development, Inżynieria Biomedyczna, Badania Klinicznie oraz eksperci medyczni

Wpływ na rozwój innowacyjnego oprogramowania które ma szansę zrewolucjonizować diagnostykę kardiologiczną i pomóc wielu pacjentom

Elastyczne godziny pracy, praca zdalna lub hybrydowa oraz benefity pracownicze

Słuchamy czego potrzebujesz by pracować efektywnie i się rozwijać

Administratorem danych osobowych jest jest LifeFlow Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48G. Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Klikając w przycisk „Aplikuj na stanowisko” zgadzasz się na przetwarzanie przez LifeFlow danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługują Ci, w odniesieniu do tych danych, następujące prawa:

prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii, o ile prawo do uzyskania kopii nie wpłynie niekorzystnie na prawa i wolności innych osób;

prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, jeśli są niepoprawne;

prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa i nie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;

prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ze względu na Twoją szczególną sytuację, w przypadkach, kiedy dane są przetwarzane w związku z realizacją prawnie uzasadnionego interesu LifeFlow Sp. z o.o.;

prawo do ograniczenia przetwarzania;

prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa;

Dodano dnia: 19-04-2022

LifeFlow

Zobacz wszystkie oferty LifeFlow