Programista .NET

Lokalizacja: Warszawa

DPS Software Sp. z o.o. to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów technicznych, z których każdy z nich poza ekspercką znajomością SOLIDWORKS, rozwija znajomość różnego rodzaju dedykowanych dodatków . Swoją wiedzę i kompetencje na co dzień wykorzystują w kontaktach z Klientami w zakresie prezentowania możliwości oprogramowania, szkoleń i udzielania pomocy technicznej. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

W związku z dużą ilością zróżnicowanych i ciekawych projektów poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:
PROGRAMISTA .NET

◾ Zakres obowiązków:
☑ tworzenie responsywnych aplikacji internetowych,
☑ tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem graficznych bibliotek JavaScript,
☑ wsparcie zespołu w procesie analizy wymagań.

◾ Dodatkowym atutem będzie:
☑ znajomość graficznych bibliotek JavaScript,
☑ znajomość Dockera.

◾ Wymagania:
☑ co najmniej 1 rok doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku C# i Angular,
☑ znajomości C# oraz ASP.NET Core,
☑ znajomości Angular, TypeScript, JavaScript, HTML, CSS.
☑ znajomości baz danych: MS SQL Server lub Oracle.
☑ znajomości WebAPI,
☑ znajomości języka angielskiego w zakresie zrozumienia dokumentacji technicznej,
☑ dyspozycyjności 5 dni w tygodniu.

◾ Oferujemy:
☑ możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
☑ udział w ciekawych projektach z zakresu rozwoju oprogramowania,
☑ stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
☑ kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne EnelMed,
☑ dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
☑ owocowe poniedziałki zostały wstrzymane, ale liczymy, że wrócą:)

Zainteresowane osoby zapraszamy o przesyłanie swojego CV na adres: kariera@dps-software.pl z dopiskiem "PROG/WAW/22".

Pamiętaj o dopisaniu klauzuli o ochronie danych osobowych: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Dodano dnia: 20-04-2022

DPS Software Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty DPS Software Sp. z o.o.