Młodszy Inżynier - Software Developer - 100% zdalnie

Lokalizacja: Anywhere)

????????Młodszy Inżynier - Software Developer - 100% ZDALNIE????????
#automatyzacja / #C#/ #html / #xml / #VBA / #VB / #Python #pivot #excel itp.
???? Poszukujemy: Student zaoczny / Junior / Mid
???? Forma pracy: zdalnie
???? Liczba miejsc: 2 pełne etaty (40h tygodniowo, 09:00 do 17:00)
???? Wynagrodzenie: od 3000 do 6000 netto pln
???? Rozpoczęcie projektu: maj 2022
???? Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, dzieło, B2B, UoP
???? Software Developer - Inżynier procesów lokalizacyjnych
✅ Kluczowe zadania dla tego stanowiska pracy:
- przygotowywanie materiałów do procesu tłumaczenia
- analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji
- wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy lokalizacji
- tworzenie makr, skryptów lub innych automatyzacji w celu usprawnienia procesów lokalizacyjnych
- poprawianie błędów technicznych w przetłumaczonych plikach
- raportowanie wykonanej pracy
✅ Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie drugiej połowy studiów (kierunki techniczne lub ścisłe: informatyka, elektrotechnika, fizyka, matematyka)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego – co najmniej B2
- dobra znajomość XML-a i/lub HTML-a
- zaawansowana znajomość komponentów pakietu MS Office: Word, Excel (Pivot tabel, tworzenie makr, używanie Wild Card, formuł), PowerPoint, Outlook
- dobra znajomość jednego z języków programowania: C#, VBA/VB lub któregoś z języków skryptowych (Python)
- podstawowa znajomość wyrażeń regularnych i/lub XPath i/lub Wildcard;
- umiejętności analizy technicznej produktów (programów/plików)
- umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
- samodzielność, nastawienie na rezultaty oraz umiejętność priorytetyzacji zadań;
- asertywność, komunikatywność, spostrzegawczość oraz zdolność podejmowania decyzji;
✅ Mile widziane (nice to Have):
- doświadczenie w pracy z systemem śledzenia zadań i/lub bazy danych obsługi błędów;
- znajomość systemów kodowania plików tekstowych;
- doświadczenie w pracy z narzędziami lokalizacyjnymi;
- doświadczenie w pracy z narzędziami SVN lub FTP.
- znajomość systemu kolejkowego
- znajomość języka polskiego
✅ Więcej informacji i ZGŁOSZENIA:
- adres mailowy: kariera [małpa ] kierunkowskaz [kropka] pl
- w tytule wiadomości proszę o zapis: Inżynier procesów lokalizacyjnych

Dodano dnia: 22-04-2022

Fundacja Kierunkowskaz

Zobacz wszystkie oferty Fundacja Kierunkowskaz